کسب درآمد از اینترنت چند برابر حقوق یک کارمند

1,550,000 تومان
1,240,000 تومان
20% تخفیف

با 20 درصد تخفیف به مدت محدود

شاید تا کنون بارها سعی کردید از اینترنت کسب درآمد کنید . حتی خیلی از شما برای آموزش کسب درآمد از اینترنت کلی خرج هم کرده اید ولی در نهایت یا نتوانستید از اینترنت درآمدی کسب کنید ، یا درآمدتان انقدر اندک بوده که ارزش این همه هزینه و سختی را نداشته و در نهایت عطای کسب درآمد از اینترنت را به لقایش بخشیده اید .

 


ولی دوستان من ، کسب درآمد از اینترنت یک آرزوی محال و دور از دسترس نیست و شما با آموزش صحیح و اصولی خیلی راحت می توانید درآمد بالایی از اینترنت داشته باشید .


از زمانی که اپیدمی کرونا مردم جهان را خانه نشین کرد و کسب و کارها تعطیل شدند به این فکر افتادم تا کسب درآمد از اینترنت را به جوانان و صاحبان کسب و کار بیاموزم .


با شدت گرفتن محدودیت های کرونا این فکر در ذهن من پر رنگ تر شد و بالاخره تصمیم گرفتم استارت تولید دوره آموزشی (ویدئویی) کسب درآمد از اینترنت چند برابر حقوق یک کارمند را کلید بزنم .


همانطور که می دانید کسب درآمد از شبکه های اجتماعی نیز ممکن است ولی موقتی است ؛ چون هر لحظه امکان دارد شبکه ی مورد نظر فیلتر گردد و کاربران آن ریزش کنند از طرفی شبکه های اجتماعی مطرح و پربازدید در ایران به دلایل مختلف هر چند سال یک بار ریزش مخاطب پیدا می کنند و کاربران آن به یک اپ جدید مهاجرت می کنند.


به طور مثال چند سال پیش تجمع کاربران ایرانی در فیس + بو+ک بود ولی در زمانی خاص فیس + بو+ک با ریزش 80 درصدی روبرو شد و کاربران آن به اینستاگرام مهاجرت کردند .


به همین جهت ما در آموزش های خود از قابلیت های شبکه های اجتماعی نهایت بهره را می بریم ولی تمرکز خود را بر روی آن نمی گذاریم . تمرکز خود را بر روی چیزی می گذاریم که حتی پس از گذشت سی سال نیز وقت و سرمایه ی شما حدر نرود .

 


ما به صورت تضمینی به شما می آموزیم که چگونه خودتان بدون نیاز به کسی بستر کسب و کار خود را آماده کنید ، چگونه خودتان بدون نیاز به سرمایه برای بستر فراهم شد محصول تولید کنید و در نهایت چگونه محصولات تولید شده را به صورت انبوه در اینترنت به فروش رسانید و حداقل چند برابر حقوق یک کارمند از اینترنت درآمد کسب کنید .


یا کسانی که صاحب کسب و کار در فضای حقیقی هستند یاد می گیرند که چگونه بدون اتکا به شبکه های اجتماعی اجناس یا خدمات خود را در بستر فراهم شده توسط خودشان به مخاطبین خود ارائه دهند و درآمدی بیشتر از درآمد فضای حقیقی کسب کنند .


ما به شما ثابت می کنیم کسب درآمد از اینترنت خواب و خیال نیست و شما هم می توانید به درآمدی رویایی از اینترنت برسید .

 


ضمنا شما هم تضمین ما را جهت رسیدن به درآمد خواهید داشت و هم پشتیبانی ما را ، ما تا 6 ماه با ما شما خواهیم بود و به سئوالات شما پاسخ می گوییم و ابهاماتتان را برطرف می کنیم .

 

در این دوره فرض ما بر این است که کاربر هیچ دانش قبلی ندارد و همه چیز را از پایه ؛ ساده ، روان و کاربردی به با پروژه های عملی به شما توضیح می دهیم . پس اگر اطلاعات قبلی در برخی از موارد مطرح شده در آموزش دارید هم خواهش ما این است که حوصله کنید و آموزش ما را از ابتدا تا انتها دنبال نمایید .

امروزه در شبکه های اجتماعی و برخی از سایت ها تبلیغات عجیب و غریبی در رابطه با کسب درآمد از اینترنت می بینید. در این تبلیغات ادعا می کنند که 45 روزه شما را به درآمد ماهی  100 میلیون تومانی از اینترنت می رسانند .


دوستان این ها فقط یک شعار تبلیغاتی مسخره است . کسب درآمد از اینترنت نیاز به دانش ، تجربه و تخصص دارد . شما در اوایل کار خود نمی توانید درآمدی بیشتر از ماهی چند میلیون تومان (5 تا 10 میلیون ) داشته باشید . باید پله پله بالا بروید ؛ به درآمد ده میلیون که رسیدید ، بعد باید به درآمد 50 میلیون و صد میلیون فکر کنید .

 


ما دانش و تخصص راه اندازی اصولی یک کسب و کار ایینترنتی را برای شروع کار ، رسیدن به درآمد 10 میلیونی و تعیین استراتژی برای رسیدن به درآمد بالاتر را به شما می آموزیم و تجربیات خود در این زمینه را در اختیارتان می گذاریم .

شما در این دوره پس از یادگیری مقدمات ، می آموزید که چگونه با مدیریت محتوای جوملا (قوی ترین ، تخصصی ترین و حرفه ای ترین سی ام اس جهان) برای خودتان یک سایت طراحی کنید ، چگونه آن سایت را به فروشگاه اینترنتی تبدیل کنید ، چگونه امنیت آن را تامین کنید ، چگونه بدون نیاز به سرمایه برای فروشگاه خود محصول تولید کنید . چگونه سایت و فروشگاه خود را به صورت اصولی سئو کنید و محصولات خود را به صفحه ی اول گوگل ببرید و در نهایت چگونه بفروشید و به درآمد برسید و درآمد خود را افزایش دهید .

 
مزیت سئو نسبت به تبلیغات

شما می‌توانید برای تبلیغات سایت خود هزینه کنید و نیازی به سئو نداشته باشید. اما باید همیشه هزینه‌های تبلیغات را پرداخت کنیدکه تازه هیچ تضمینی هم در مقدار فروش نیست . اما اگر بتوانید از طریق گوگل ورودی دریافت کنید، شما تبلیغات رایگانی انجام داده‌اید که برای همیشه مشتریان زیادی را به سمت سایت شما سرازیر می‌کند.

فرض کنید روزانه ۵۰۰۰ بازدیدکننده مرتبط از سمت گوگل دارید، این میزان بازدید برابر با یک مغازه در یکی از بهترین نقاط تهران خواهد بود.

 

در این دوره چه می آموزید ؟


در شروع کار پس از مقدمه و آشنایی با اصول و مفاهیم با مدیریت محتوای قدرتمند و محبوب جوملا یک سایت طراحی می کنیم . برای سایت خود یک فروشگاه اینترنتی که قابلیت فروش محصولات مجازی (فایل) و محصولات پستی را به همراه قابلیت پرداخت آنلاین داشته باشد طراحی می کنیم .


در مرحله ی بعد سایت و فروشگاه خود را ایمن می کنیم تا جلوی حملات (هک) احتمالی را بگیریم .


سپس سایت خود را کاملا سئو می کنیم .


در این بخش سئوی کامل گوگل را به شما می آموزیم . به شکلی که پس از پایان این بخش از آموزش یک تحلیلگر حرفه ای سئو شوید . بتوانید برای سایت خود یا دیگران کلمه ی کلیدی مناسب انتخاب کنید ، کلمات کلیدی انتخاب شده را به صفحات اول گوگل ببرید ، توانایی این را داشته باشید که سئو را تحلیل کنید و متوجه تغییر الگوریتم های گوگل بشوید و قوانین جدید را پیدا کنید و ...


کل قوانین ، اصول ، مفاهیم ، کلمات کلیدی ، لینک سازی ، بهینه سازی لینک ها ، عکس ها و ... ، بک لینک ها ، تگ ها ، متاتگ ها ، ساختار مطالب ، نقشه سایت ، کار با گوگل وبمستر ، گوگل آنالیز ، کار با ابزارهای بررسی و تحقیق کلمات کلیدی و ... ، ... ، ... را به طور کامل به شما می آموزیم . سر فصل ها زیاد است ولی سرفصل های مهم تر را در اینجا برای شما عنوان کردم .


در مر حله ی بعد یاد می گیرید که چگونه بدون نیاز به سرمایه برای فروشگاه خود محصول تولید کنید و در نهایت چگونه از اینترنت درآمد کسب کنید .


مدرس این دوره از ابتدا تا انتها با شماست و به صورت رایگان به شما پشتیبانی می دهد و پاسخگوی سئوالات و ابهامات شما خواهد بود .


این دوره به درد چه کسانی می خورد :


کسانی که می خواهند کسب و کار خود را در اینترنت شروع کنند
کسانی که می خواهند در کنار کار خود از اینترنت نیز درآمد داشته باشند
کسانی که می خواهند فروش اینترنتی را به کسب و کار خود اضافه کنند
کسانی که مدت هاست کسب و کار اینترنتی دارند ولی از درآمد خود راضی نیستند
اشخاصی که سایت و فروشگاه اینترنتی دارند ولی فروش چندانی ندارند
و در کل کلیه ی زنان و مردان 15 تا 99 سال که علاقه مند به کسب درآمد از اینترنت هستند


پیش نیاز شرکت در دوره :


در این دوره ما کلیه ی مباحث را از پایه شرح می دهیم . فرض ما بر این است که شرکت کنندگان در این دوره هیچ اطلاعی در رابطه با طراحی سایت ، سئو ، امنیت ، بازاریابی و فروش اینترنتی و ... ندارند . پس اگر حتی هیچ چیز بلد نیستید نگران نباشید . ما همه چیز را از پایه به شما می آموزیم .

 

مشاهده توضیحات کامل

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location