آموزش کامل و جامع سئو گوگل ؛ فصل اول

رایگان

همانطور که مستحضر هستید یکی از الزامات طراحی سایت سئو می باشد . شما اگر وبسایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه نکنید به جرات باید خدمتتان عرض کنم که طراحی سایت کار بسی بیهوده ای خواهد بود . لزوم رقابت تنگانگ میان میلیون ها وبسایتی که در سطح اینترنت فعالیت می نمایند سئو است .  تمام سعی ما این بوده تا بهترین و کامل ترین آموزش را در این زمینه خدمتتان ارائه دهیم.در این آموزش با زبانی ساده و روان و با مثال های عملی از ابتدا سئو را به شما می آموزیم . شما با شناخت کامل سئو ، یاد می گیرید که چگونه خود یک تحلیلگر سئو شوید و با تحلیل سئو بتوانید هنگام بروزرسانی الگوریتم های گوگل و تعویض قوانین موجود به راحتی و به درستی قوانین جدید را حدس زده و همیشه سئوی وبسایت خود را حفظ کنید .سئو به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یکی از الزامات رقابت در اینترنت می باشد .اگر بخواهیم کلمه ی سئو را دقیق تر معنا کنیم باید بگوییم که ؛ سئو عبارت است از :  شناخت و اجرای استراتژی ها و تکنیک ها یی که منجر به ارتقای رتبه ی سایت شما در موتورهای جستجو می شود .

در گذشته به سئو کاران کارشناس سئو می گفتند ولی اکنون به سئوکاران حرفه ای تحلیگر سئو می گویند . یعنی شخصی که بتواند برای سئو استراتژی تعریف کند ، سئو را به خوبی تحلیل کند و متوجه تغییر الگوریتم های گوگل بشود .

این بسیار مهم است که شما برای سایت خود استراتژی سئو داشته باشید . برنامه ریزی های کوتاه مدت و متعاقبا بلند مدت شما را به هدفتان می رساند .حال هدف شما می تواند درآمد زایی ، فرهنگ سازی یا اهداف سازمانی و ... باشد .ما با سئو به موتورهای جستجو کمک می کنیم تا صفحات ما را بهتر ثبت کرده و بخواند و ما را در مسیر رسیدن به اهدافمان یاری نمایند .ممکن است تا کنون تعاریف مختلقی از سئو شنیده باشید و افراد مختلف نظرات متفاوتی در باره ی سئو داشته باشند و علت آن این است که الگوریتم های گوگل محرمانه است و گول اطلاعات زیادی در این زمینه منتشر نکرده و جایی اطلاعات ثبت شده ای در این زمینه با منبع گوگل در دسترس نیست .

بدین ترتیب هر کس بر اساس تجربیات و سلایق خود سئو را تعریف و یا تدریس می نماید . این تجربیات به مرور زمان و بر اساس ژرس و ژاسخ هایی که در گوگل کرده اند بدست آمده است .

به همین دلیل از شما می خواهم هر چه که از سئو تا کنون می دانید را کنار بگذارید و با این آموزش ژیش بروید تا خودتان یاد بگیرید که سئو را تحلیل کنید و استراتژی مناسب را تدوین کنید .

وقتی که شما تحلیل سئو را یاد بگیرید در زمان تغییر قوانین می توانید تحلیل جدید ارایه دهید و با این تحلیل می توانید دانسته های جدید ی داشته باشید . در این صورت هیچ گاه رتبه ی سایت شما ژایین نیامده و همیشه در صدر می مانید .

مقدار کمی از اصول سئو را خود گوگل به ما گفته و توضیح داده که این کارها را انجام دهید تا بهتر بتوانم مطالب سایت شما را ایندکس کنم که همه را به شما خواهیم گفت ولی آن هایی که بر اساس تجربه به دست آمده را به شما دیکته نمی کنیم ، بلکه به شما یاد می دهیم تا خودتان بتوانید تحلیل کنید . چون الگوریتم های گوگل دائما در حال تغییرند .


امروز ممکن است یک قانونی وجود داشته باشد و همین قانون فردا جای خود را به قانونی دیگر بدهد . شما باید توانایی تحلیل الگوریتم های سئو را داشته باشید تا بتوانید تغیرات وبسایت خود را همگام با این الگوریتم ها انجام دهید .

یک اشتباهی که اکثر دوستان می کنند این است که فکر می کنند سئو کاری است که یک بار باید انجام دهند و تمام . که این کاملا اشتباه است .سئو یک فرایند دائمی و مستمر است که دائما باید اجرا شود و اثر مستقیمی بر روی درآمد و اهداف دیگر شما دارد .سئو دو قسمت دارد ؛ یک قسمت آن را یک کارشناس سئو می تواند برای شما انجام دهد ولی قسمت دوم زمانی است که شما در حال مدیریت (درج محتوا و ...) وبسایت خود هستید . این قسمت را فقط خود شما می توانید انجام دهید .

پس برای رقابت در اینترنت یا باید خودتان تحلیگر سئو باشید و یا باید آنقدر بودجه داشته باشید تا بتوانید یک کارشناس سئو را تمام وقت استخدام کنید تا کلیه ی کارهای وبسایت شما را اعم از درج محتوا و ... را او انجام دهد . بدیهی است که یادگیری سئو منطقی تر ، مطمئن تر و مقرون به صرفه تر است .

ابعاد (L x W x H)
وزن
Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location