ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

درباره ما

درباره ما

درباره ما : پس از 25 سال تجربه در زمینه های : نگارش ، ویرایش ، شعر و ادبیات ، موسیقی ، طراحی ، گرافیک ، طراحی سایت ، سئو ، برنامه نویسی تحت وب ، بازاریابی و فروش اینترنتی ، چاپ و تبلیغات تصمیم گرفتم معلومات خود را با دیگران ، خصوصا جوانان به اشتراک بگذارم .

با وضعیت اقتصادی فعلی مملکت و جوانانی که یا شغل ندارند و یا از درآمد خود راضی نیستند قرار بر این شد که تمرکز تیم ما بیشتر بر روی دوره هایی باشد که  دانشجو پس از پایان دوره بتواند با معلومات بدست آمده به کسب درآمد بپردازد و اگر درآمد دارد بتواند درآمد خود را افزایش دهد .

اشتباه نکنید ما مانند برخی آرزو نمی فروشیم ، شعارهای گنده و غیر قابل باور نمی دهیم ، بلکه به شما تکنیک هایی را یاد می دهیم که خودمان سالهاست از این طریق کسب درآمد می کنیم .

در همین مسیر کار خود را شروع کرده و ادامه دادیم که خوشبختانه نتایج آن قابل قبول و غرور آفرین بود . که البته کسب این نتایج بدون همراهی و اعتماد شما کاربران گرامی ممکن نبود . وظیفه خود می دانم در اینجا از اعتماد و همراهی صمیمانه شما تشکر کنم .

دوره های کاربردی و حرفه ای تولید نمودیم (آموزش های رایگان و ویژه) . با اینکه آموزش های دوره با زبانی ساده و روان و بدور از اضافه گویی بیان شده بود ، ولی برای دوره ها 6 ماه پشتیبانی آموزشی رایگان قرار دادیم و از اول تا پایان مسیر در کنار ثبت نام کنندگان در دوره بودیم و آنان را همراهی کردیم تا به نتیجه دلخواه برسند .

تیم ما با 25 سال تجربه ، تجربیات خود را در کسب درآمد از اینترنت و … در قالب دوره های کاربردی و حرفه ای در اختیار شما قرار داده و تا آخر مسیر در کنار شما می ماند و شما را همراهی می کند.

با بالارفتن بازدید شهر آموزش 24 منابع سروری را تقویت نموده و با یک سایت حرفه ای تر و شکیل تر کار خود را ادامه دادیم .

اکنون 28 اردیبهت 1403 که در حال نوشتن این مطلب هستم بیش از 90 درصد طراحی سایت جدید تمام شده و تا چند روز دیگر سایت جدید را افتتاح خواهیم کرد .

ارادتمند شما سید نیما مجتبایی (نیما آتش) مدیر و موسس شهر آموزش 24

مدیران شهر آموزش 24 :

طی بیست و پنج سال فعالیت بزرگترین دستاورد گروه ما اعتماد مخاطبینمان بوده که از این رو به خود می بالیم . چون به جد اعتقاد داریم که بزرگترین سرمایه ی ما اعتماد شماست

درباره ما
سید نیما مجتبایی

سید نیما مجتبایی (نیما آتش)

مدیر کل و مؤسس شهر آموزش 24

طراح ، گرافیست ، طراح سایت ، برنامه نویس تحت وب ، کارشناس سئو ، کارشناس بازاریابی و فروش اینترنتی ، کارشناس چاپ و تبلیغات . نویسنده ، روزنامه نگار ، شاعر ، ترانه سرا ، آهنگ ساز
با بیش از 25 سال سابقه
در حال حاضر : مدیر و موسس شهر آموزش 24 ، مدیر و موسس گیلان گرافیک ، صاحب و سردبیر پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر ، مدیر انفورماتیک شرکت تدبیر سبز شمال ، مشاور مطبوعاتی و تبلیغاتی گروه صنعتی پیشروتاب (دکتر برق لامع) . مدیر و موسس گیل وب 24
برخی از سابقه فعالیت در گذشته : مدیر فرهنگی هنری انجمن دیابت ، سردبیر نشریات آزاداندیشان و اقتصاد پویا ، خبرنگار ویژه روزنامه اعتماد در گیلان ، رییس روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر گیلان ، سرپرست روزنامه های اندیشه نو و ملت ما در استان گیلان و …

دکتر غلامرضا مقدسی

دکتر غلامرضا مقدسی

مشاور عالی کسب و کار شهر آموزش 24

دکتر غلامرضا مقدسی مدتی در بخش نظارت پروژه های عمرانی فعالیت داشته ، دارای سابقه ی مدیریتی در شرکت آب و فاضلاب استان گیلان بوده و اکنون مشاور مدیر عامل آب و فاضلاب استان گیلان می باشد .

وی دو دکتری اقتصاد و رفتار سازمانی داشته و 10 سال ریاست دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر را در کارنامه خود دارد .

وی همزمان مدرس دانشگاه بوده و هست .

دکتر مقدسی عضو نظام مهندسی ساختمان استان گیلان نیز می باشد .

وی برگزای کنفرانس های بین المللی علمی زیادی را در کارنامه خود دارد که یکی از مهمترین آن ها کنفرانس بین المللی بتن می باشد.

 

مهندس محمد مهدی نجفی

مهندس محمد مهدی نجفی

مدیر بازرگانی شهر  آموزش 24

مهندس محمد مهدی نجفی متخصص بازاریابی و فروش ، فروش سازمانی ، فروش فروشگاهی ، کارت های الکترونیکی خرید و کارشناس واردات و صادرات می باشد .

وی با بیش از 25 سال تجربه در بازار یابی و مدیریت فروش مدیریت بازرگانی ایران برک و مدیریت عامل آریا برک را در کارنامه خود دارد .

سپس شرکت تدبیر سبز شمال را تاسیس نموده که اولین مرکز اراِیه تسهیلات رفاهی به سازمانهای دولتی از طریق کارت های اعتباری مجازی میباشد . همچنین اخذ کارگزاری بیمه از مشاوران بیمه مویرگ و صدور انواع بیمه نامه بصورت آنلاین از دیگر فعالیتهای این مجموعه میباشد .

مهندس نجفی در حال حاضر مدیر عامل شرکت تدبیر سبز شمال ، مدیر فروش گروه صنعتی پیشروتاب ، مدیر بازرگانی گروه طراحان گیلان گرافیک و شهر آموزش 24 ، دبیر سرویس اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر و مدیر فروش بیمه می باشد .

همیشه در تمامی مجموعه های خود ؛ سرعت ، دقت و کیفیت را مد نظر قرار داده ، می دهیم و خواهیم داد .

همیشه بزرگترین دغدغه ما رضایت شما کاربران عزیز بوده و هست .

که این وسواس در کارمان باعث شده بتوانیم اعتماد شما عزیزان را بدست آوریم که بزرگترین افتخار مجموعه ماست .

ما را از انتقادات و پیشتهادات سازنده ی خود محروم نسازید . با گوش جان منتظر شنیدن انتقادات کاربران عزیزمان هستیم.

شهر آموزش 24

بزرگترین مرجع دوره های آموزشی ویدئویی ، تصویری و آنلاین

سرعت ، دقت کیفیت افتخار ماست

اعتماد شما سرمایه ماست

کد اقتصادی

اشتراک گذاری :

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
LinkedIn
Telegram
Skype
Email
Print
preloader