ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

گارانتی بازگشت وجه

بنر ضمانت بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

لطفا قبل از هر اقدامی این صفحه را به درستی مطالعه بفرمایید

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در “شهر آموزش 24” قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.

با ضمانت بازگشت وجه بدون ریسک خرید کنید

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

سید نیما مجتبایی مدیر و موسس شهر آموزش 24 : همیشه هنگام خرید از سایت‌های بین‌المللی (خارجی) لذت می‌بردم که اکثر آنها برای محصولاتشان گارانتی بازگشت وجه در نظر می‌گیرند و اگر به هر دلیلی از کار یا محصولشان رضایت نداشتیم می‌توانیم درخواست بازگشته وجه را بدهیم و در کمتر از سه روز وجه به حساب بازگشت داده خواهد شد. واقعیتش این است که تا کنون دو مرتبه از این قابلیت استفاده کرده‌ام و زمانی که این قابلیت را دیده‌ام واقعاً لذت بردم و حسابی افسوس خوردم که چرا چنین قابلیتی در کشور ما وجود ندارد؟

این شد که تصمیم گرفتم این حس خوب را به اعضای سایت بدهم تا با این کار هم خودم حس خوبی داشته باشم و هم کاربران عزیز سایتمان با خیالی آسوده محصولات آموزشی را خریداری کنند.

همچنین همیشه به این موضوع فکر می‌کنم که نکند به خاطر اشتباه من حق کسی خورده شود و به آن چیزی که دنبال آن بوده نرسد، به همین دلیل فکر می‌کنم اخلاقا و شرعا گارانتی و تضمین بازگشت وجه بهترین راه است. از آن جایی که به کیفیت محصول خودمان اطمینان داریم ، حق ریسک و ایرادات آن را می‌پذیریم و برای شما هیچ جای نگرانی باقی نمی‌گذاریم.

ما مطمئنیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

تعهدات شما به ما :

 • لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.
 • نگران ما نباشید! لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

شرایط بازگشت وجه :

شما می‌توانید تمامی خدمات و محصولات شهرآموزش 24 را با ضمانت بازگشت وجه دریافت کنید. شهر آموزش 24 تضمین می‌کند که در صورت دارا بودن شرایط زیر، تمامی مبلغ پرداختی در طی 3 روز کاری به شما عودت داده می شود :

اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم ؛ هر فردی می تواند به صورت نامحدود درخواست ضمانت بازگشت وجه کند.

گارانتی محصولات فیزیکی :

محصولات فیزیکی تنها تا 7 روز پس از خرید اعتبار بازگشت وجه دارند.

شرایط بازگشت وجه محصولات فیزیکی :

 • در صورت نارضایتی شما ، بازگشت وجه محصولات فیزیکی (کتاب ، مجله ، سی دی ، دی وی دی) بدون هیچ توضیحی از سوی شما مورد قبول واقع می گردد . البته به شرطی که بسته بندی ، لیبل و ظاهر محصولات مخدوش نشده باشد .
 • هزینه حمل و نقل بازگشت محصول به عهده ی خریدار است .

محصولات دانلودی نیز 7 روز پس از خرید ، و پشتیبانی دوره 6 ماه پس از خرید اعتبار بازگشت وجه را دارند .

شرایط بازگشت وجه محصولات دانلودی :

 • حتی پشتیبانی شهر آموزش 24 نیز قانون بازگشت وجه دارد . در صورتی که شهر آموزش 24 در طول 6 ماه مدت پشتیبانی تعهد شده به تعهدات پشتیبانی خود عمل نکند و پشتیبان دوره سئوالات و ابهامات خریدار را برطرف نکند ، می توانید بدون هیچ پرسش و پاسخی کل مبلغ دوره را درخواست کنید .
 • اگر محتوای محصولات دانلودی ما با توضیحات نوشته شده در موردشان (در صفحه محصول) کاملاً منطبق نبود و اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.
 • اگر کیفیت هر یک از محصولات دانلودی مورد قبول نبود (مانند قطعی صدا ، قطعی تصویر) شهر آموزش 24 موظف است نسبت به زمان ویدئوی مربوطه طی سه الی 10 روز کاری فایل مورد نظر را اصلاح کرده و لینک فایل مربوطه را به حساب کاربری شما اضافه کند .

درخواست تعویض فایل های معیوب چگونه انجام می‌شود؟

جهت ثبت درخواست تعویض فایل های معیوب فقط از طریق فرم پایین همین صفحه درخواست خود را ارسال نمایید . در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد .

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق فرم روبرو (فرم ثبت درخواست دریافت وجه) امکان پذیر است ، لطفاً طی تماس تلفنی و راه های تماس دیگراین مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود .

در صورت تمایل پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست .

ما مطمئنم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

فرم درخواست تعویض فایل های معیوب

  پانزده − 5 =

  با اطمینان خرید کنید

  با طمینان خرید کنید

  سرعت ، دقت ، کیفیت افتخار ماست

  البته بارها گفته ام که بزرگترین افتخار مجموعه ی ما اطمینانیست که شما کاربران گرامی به ما دارید . این اطمینان مسئولیت ما را سنگین تر می کند.

  گارانتی بازگشت وجه

  گارانتی بازگشت وجه

  لطفا قبل از ثبت درخواست به موارد زیر توجه فرمایید :

  1. قبل از ثبت درخواست حتما مطلب شرایط بازگشت وجه را به طور کامل مطالعه بفرمایید .
  2. فقط از طریق این فرم درخواست خود را ثبت کنید .
  3. لطفا اطلاعات خود را به درستی وارد کنید .

  ثبت درخواست دریافت وجه

   6 + 9 =

   ضمانت بازگشت وجه

   رضایت کاربران شهر آموزش 24 :

   preloader