ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

قوانین فروشندگان

قوانین فروشندگان

بخش فروشندگان شهر آموزش 24

آن بخش از کاربرانی که توانایی ساخت آموزش را در زمینه های گوناگون دارند ، می توانند به صورت رایگان ، فقط با چند کلیک  از شهر آموزش 24 یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای (با امکانات کامل) بگیرند و فروشگاه خود را راه اندازی کنند.

حتی اشخاصی که توانایی ساخت آموزش را ندارند نیز می توانند فروشگاه خود را دریافت کرده و محصولات و دوره های شهر آموزش 24 را به فروش رسانند .

جهت اخذ فروشگاه هنگام ثبت نام در سایت تیک فروشنده را بزنید. (آموزش کامل در همین صفحه قرار گرفت) .

مزایای فروشندگی در شهر آموزش 24

  • شما در شهر آموزش 24 فروشگاه شخصی خود را دارید. همه چی به نام خودتان است . می توانید عکس و بنر شخصی خودتان را به همراه اطلاعات تماس خودتان ، در فروشگاه خود قرار داده و هنگام معرفی فروشگاه به دیگران آدرس منحصر به فرد خودتان را به مشتری ها یتان بدهید و یا لینک آن را در اینستا و شبکه های اجتماعی دیگر و یا در کارت ویزیت خود قرار دهید .
  • در کنار این که همه چی برای و به نام خودتان است برای اینکه فروش شما بیشتر شود محصولاتی را که در فروشگاه قرار می دهید ، هم در فروشگاه شخصی شما نمایش داده می شود و هم به صورت رایگان در صفحه اصلی و صفحه محصولات شهر آموزش 24 ، این کار بازدید محصولاتتان را چند برابر می کند و طبیعتا فروش شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد .
  • تیم فنی شهر آموزش 24 به طور دائمی و شبانه روزی بر روی سئوی سایت کار می کند و در کنار آن تبلیغات شهر آموزش 24 در سطح اینترنت قرار می گیرد. ما بودجه  مشخص و ثابتی را به صورت ماهیانه برای تبلیغات در نظر گرفتیم که هر ماه برای تبلیغات سایت هزینه می شود .
  • گروه طراحان گیلان گرافیک که موسس شهر آموزش 24 است 25 سال سابقه کار دارد این 25 سال فعالیت صادقانه مشتریان ثابتی برای ما به ارمغان آورده که خوشبختانه به مجموعه های ما اعتماد کامل دارند .
  • اگر در ساخت آموزش های با کیفیت تجربه کافی را ندارید می توانید از مشاوزه تیم فنی ما برخوردار شوید.

مفتخریم که در این مجموعه میزبان شما عزیزان هستیم . تمام سعی ما بر این است که مکان امنی را برای فروشنده و خریدار ایجاد کنیم تا فروشنده با خیال راحت محصولات خود را تولید کرده ، در مکانی امن و مطمئن به فروش رساند . (یا محصولات ما را بفروش رساند) . و خریدار نیز در مکانی مطمئن با اعتماد کامل خرید خود را انجام دهد .

قوانین فروشندگان :

فروشندگان موظفند قوانین ذکر شده در این صفحه را رعایت کرده و به مفاد آن عمل کنند . از آنجایی که جلب رضایت و اعتماد مخاطبین این سایت یکی از اصلی ترین سیاست های ماست (که این امر در نهایت به نفع فروشندگان نیز می باشد) در صورتی که فروشنده به قوانین سایت پایبند نباشد بلافاصله فروشگاه فروشنده از دسترس خارج خواهد شد .

و بلعکس ؛ فروشندگانی که به قوانین سایت پایبند باشند ، بر روی چشم ما جا دارند و با تمام توان از آنان حمایت می کنیم .

قوانین فروشندگان
preloader